Prostřeno! Katka dostane od své největší rivalky rýč!

Průvodčí ve vlaku Kateřina (28) si docela věří, nakonec ale bude hodně zklamná. Proč dostane od své největší rivalky rýč?

Na Kateřině, o které si většina soutěžících myslí, že je největší hráčkou toužící po vítězství, je vidět, že umí vařit. Studovala hotelovou školu a hosty pozve na sídliště na Kamýk. V jejím bytě je vidět, že jí hodně záleží na manželovi, se kterým se seznámili ve vlaku. Co všechno soupeři uvidí na soukromých fotkách v ložnici? Katka se během týdne dostala do křížku například s vegetariánkou Nikoletou. Té vadí, že Kateřina vše kritizuje a do všeho rýpe. A poslední hostitelka si zase zakládá na tom, že všem řekne pravdu do očí. Nikoleta tak místo dárku donese rýč – protože celý týden ryla. Bude rýt i ona do ní? Nálada bude třaskavá a dojde i na slzičky.

Rýč

Katka věří svému asijskému menu a neunese zklamání z reakcí hostů. Dalo jí totiž hodně práce a ona rýži miluje. Na úvod vsadí na cibulové kroužky a udělá je hned ve dvojí verzi: jednou obalené slaninou a jednou smažené v těstíčku. Co s tím, když ale Nikoleta cibuli nesnáší? Dlouho se rozhoduje, jestli udělá zvláštní bezmasé menu pro svoji největší rivalku, jak to ale dopadne po provokaci s rýčem? „Dělá mi potíže u stolu, dostane normálně porci s masem!“ rozhodne nakonec Kateřina.

Pečení

A jak uspěje se svým asijským menu třeba u Adriana, který má orientální kuchyni rád? Nebude čínská polévka a thajské kari s jasmínovou rýží pálivé až moc? Zklidní atmosféru koláček s rozvarem z lesního ovoce nebo vlastnoručně připravené drinky během finální zábavy? Dívejte se! Jak dopadne celý pražský týden? Kdo vyhraje? A bude to výhra zasloužená?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.