Prostřeno! Katka se prý poprvé v životě učí, co je to složenka!

Proč chce Katka vyhrát? - Prostřeno!

Co předvede kadeřnice Kateřina (31), která chce vyhrát za každou cenu?

Katka hosty pozve do velkého a docela dobře vybaveného bytu, takže její povídačce o tom, jak je na tom nyní, kdy se rozvádí a je sama na dvě dcery, moc nevěří. Prý potřebuje peníze na novou pračku. Jenže po včerejšku Petra Kateřinu určitě nelituje a Bára je na tom podobně. Muži na tu dívčí válku spíš jen hledí, Petra Katce oplácí včerejšek a dojde i k otevřenému konfliktu, kdy si obě blondýnky řeknou z plných plic, co už dlouho visí ve vzduchu. A Petra zase nic nejí. Nechutná jí domácí paštika z kachních jater a hostitelce se vysměje, když kachní játra označí jako delikátní surovinu. Holkám nejede ani hovězí vývar, který je prý bez chuti.

Katka vs Petra

Zato pečená kachna s knedlíkem a dvěma druhy zelí výraznými chutěmi oplývá. Je na pomerančích, ale dál už jsou všechny přílohy české. Asi nejlépe se hostitelce povedly knedlíky, vařené podle rodinného receptu na páře, ovšem obojí pytlíkové zelí je moc kyselé. Hosté se v kachničce trochu rýpou a Katka tiše zuří. Tohle na vítězství nevypadá a jestli se návštěva uchýlí ke stejné bodovací strategii jako hostitelka, tak Katka zakusí vlastní medicínu. Zachrání ještě něco italské tiramisu, kde hostitelka opět upozorňuje na kvalitní suroviny a originální recept?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Kateřině bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek