Seriály a filmy

18. května 2017 19:00

Prostřeno! Kristina přijde hodně nastartovaná a chce si to vyříkat s Lucií!

Týna napadá Lucii- Prostřeno!

Poslední hostitelka Romana (40) není perfektní, ale po včerejšku hodně napraví svým pohodovým přístupem a smyslem pro humor.

Poslední večeři připraví Romana, kterou do pořadu přihlásila dcera jako překvapení k jejím kulatým narozeninám. Manažerka Romana si právě dává oddych mezi dvěma zaměstnáními, věnuje se dceři, domácnosti a těší se na Prostřeno! Romana má ráda lehkou, zdravou kuchyni a takovou i pro své hosty připraví. Nebojí se používat čerstvé bylinky, zeleninu a ovoce, které dováží její muž. Ten jí doporučil i výborná italská rajčata na předkrm, která chce Romana naplnit vejci, to se ale bohužel nepovede – vejce nestihnou ztuhnout.

Romana zapomněla na polévku

Mnohem lépe dopadne bramborový krém s houbami nebo italské rizoto s kousky svíčkové s kapary a koriandrem, špenátový salát s pancettou. Koriandr nejí Karla, Kristina řeší tu správnou rýži na rizoto, ale hosté si jinak pochutnají. A nejlépe dopadne poslední dezert, ananas plněný mascarpone s lesním ovocem. Zavládne při italské večeři i italská nálada? Jak se pohodová Romana vypořádá s hostitelskou rolí? Podaří se jí udržet soupeře na uzdě? Kristina přijde hodně nastartovaná a chce si to vyříkat s Lucií. Ta má ale naštěstí nervy ze železa a potvrdí, že je diplomatka. Dojde ale i na Leoše. Nechybí hra na pravdu a bude se řešit jeho nízké bodování, holkám úplně spadne brada. Dokáže Leoš svou touhu po výhře obhájit? A budou se chtít všichni ještě někdy společně sejít? Dívejte se!

Peklo na talíři

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek