Seriály a filmy

18. července 2021 19:00

ag

Kuchařští učňové se díky Prostřeno! seznámí s hvězdou české gastro scény

REPRÍZA: Kuchařský vzor dává rady do života učňům v Prostřeno! V úterním dílu mezi soutěžící zavítá známý šéfkuchař Jaroslav Sapík.

Ten není pouze mistrem svého řemesla, populárním se stal také díky účinkování v řadě televizních pořadů. Vidět jste ho mohli nedávno i ve speciálu Prostřeno!, kde o vítězství bojoval se šéfkuchaři z těch nejvyšších pater gastronomie.

A co vlastně dělá takový profesionál v partě nezkušených učňů? V jeho restauraci v Klokočné se nachází Kuchařská škola císařovny Marie Terezie, kam dochází úterní hostitel Lukáš na praxe. Místo soutěžení se tak Jaroslav Sapík bude tentokrát věnovat roli mentora.

„Vidět pana Sapíka, to bylo něco úžasnýho. Úplně se mi rozzářily oči, až pomalu brečet se mi chtělo,“ přiznává jeden ze soutěžících.

Podívejte se, jak na setkání s celebritou zareagují mladí kuchaři:

Kromě dohlížení na svého svěřence si Jaroslav Sapík udělá chvilku i na bližší seznámení s jeho soupeři. Ti budou mít díky tomu jedinečnou možnost popovídat si se svým kuchařským vzorem. Kdo bude mít z tohoto zážitku největší radost a jaké rady do života učňové dostanou? Sledujte v úterním díle Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.