Seriály a filmy

19. června 2017 19:00

Prostřeno! Lenka se přizná k botoxu na čele! A tím to u ní nekončí!

Plastické operace - Prostřeno!

Mladá maminka a pomocná kuchařka Monika (26) je rodinný typ, a kdyby vyhrála, vybavila by strohý byt, ve kterém žije teprve krátce.

Monika o sobě říká, že je se svým životem spokojená. Vyučila se kuchařkou, ale v práci nevaří, doma jí to však jde docela od ruky. I když i ona chvíli zápasí s nedobytným mrazákem nebo s úkolem týdne, který si trošku upraví. Monika je hráčka, ovšem ne za každou cenu. Součástí jejího menu je kuřecí a hovězí maso. Z kuřecího je předkrm, ale větší kusy masa v zeleninovém salátu se poněkud obtížně konzumují. Kuřecí vývar má domácí nudle, ty jsou místy ještě tvrdší, než by měly být, to je ale jediná stížnost na polévku. A jako včera i v úterý má největší úspěch hlavní chod, tentokrát to jsou hovězí kostky s bramborovou kaší, ty se prý opravdu povedly. „Hřích nedojíst,“ pochválí jídlo i náročná Lenka. Sladká nepečená tečka je pro někoho sladká až moc.

Tvrdé nudle

Při zdobení perníčků se probírají holčičí témata, jako jsou věkové rozdíly mezi partnery, u stolu se totiž sešlo pár žen, které mají mladší partnery. S tím souvisí i diety a plastiky; co si o tom přítomné dámy myslí? Šly by do toho? Hostitelka se přizná k drastickému úbytku váhy, jaký zvládla shodit po porodu, a nejstarší, vždy upravená Lenka k botoxu, na který pravidelně chodí. A také ji i hostitelku baví úprava nehtů. S tím souvisí i výzva pro Moniku, ta se ale odehraje až zítra u Lenky, která má k tomu doma lepší podmínky.

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek