Seriály a filmy

27. července 2021 19:00

Aneta Gretzová

Linda alias DJ Ladida promluví v Prostřeno! o soukromí s přítelkyní. Kořínková je zděšená

REPRÍZA: Úterní hostitelka Prostřeno! Linda říká, že žije tady a teď. Momentálně je spokojená ve vztahu s partnerkou. Lenka Kořínková si nenechá ujít možnost mít silný názor na její způsob života.

V úterý vaří Linda neboli DJ Ladida. Lenka Kořínková u ní chce pít polévku z talíře. Komu to bude vadit a mají ostatní vůbec mluvit do toho, jak ostatní stolují a jídlo konzumují?

Podívejte se na svérázné stolování:

Linda žije tady a teď. Takže dnes s přítelkyní. Kterou našla na seznamce. Lenku Kořínkovou to děsí, protože to považuje za katastrofální, jak lidstvo dopadlo, že ztratilo kontakt.

Linda mluví o svém soukromí, podívejte se:

Linda vaří speciální pokrmy pro Lenku. Protože neví, na co bude Lenka mít chuť a nechce se nechat přivést do úzkých. Skoro to vypadá, že se Linda Lenky opravdu bojí…

Linda pečlivě dbá na Lenčiny chutě, podívejte se:

Dýdžejka Linda zvládá mnoho profesí. Mezi její záliby patří hudba, celostní medicína, nutriční výživa, kadeřnictví a holičství (barber). Ráda cestuje, surfuje a zajímá se o módu. Věnuje se zdravé stravě, ráda vaří pro svou rodinu i své hosty. Nejí vnitřnosti, tatarák, dršťky, kapary, ústřice a přesolené jídlo. Mezi její oblíbená jídla patří polévka Pho Bo. Pracuje celý život v kreativních profesích a věří, že se její přístup k životu promítne také do vaření.

Uspěje v úterý její vyladěné menu, které připravuje proto, že chutná jí i jejím přátelům? Zaujme také neznámé hosty? Sledujte už v úterý!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.