Seriály a filmy

27. července 2021 19:00

Aneta Gretzová

Linda alias DJ Ladida promluví v Prostřeno! o soukromí s přítelkyní. Kořínková je zděšená

REPRÍZA: Úterní hostitelka Prostřeno! Linda říká, že žije tady a teď. Momentálně je spokojená ve vztahu s partnerkou. Lenka Kořínková si nenechá ujít možnost mít silný názor na její způsob života.

V úterý vaří Linda neboli DJ Ladida. Lenka Kořínková u ní chce pít polévku z talíře. Komu to bude vadit a mají ostatní vůbec mluvit do toho, jak ostatní stolují a jídlo konzumují?

Podívejte se na svérázné stolování:

Linda žije tady a teď. Takže dnes s přítelkyní. Kterou našla na seznamce. Lenku Kořínkovou to děsí, protože to považuje za katastrofální, jak lidstvo dopadlo, že ztratilo kontakt.

Linda mluví o svém soukromí, podívejte se:

Linda vaří speciální pokrmy pro Lenku. Protože neví, na co bude Lenka mít chuť a nechce se nechat přivést do úzkých. Skoro to vypadá, že se Linda Lenky opravdu bojí…

Linda pečlivě dbá na Lenčiny chutě, podívejte se:

Dýdžejka Linda zvládá mnoho profesí. Mezi její záliby patří hudba, celostní medicína, nutriční výživa, kadeřnictví a holičství (barber). Ráda cestuje, surfuje a zajímá se o módu. Věnuje se zdravé stravě, ráda vaří pro svou rodinu i své hosty. Nejí vnitřnosti, tatarák, dršťky, kapary, ústřice a přesolené jídlo. Mezi její oblíbená jídla patří polévka Pho Bo. Pracuje celý život v kreativních profesích a věří, že se její přístup k životu promítne také do vaření.

Uspěje v úterý její vyladěné menu, které připravuje proto, že chutná jí i jejím přátelům? Zaujme také neznámé hosty? Sledujte už v úterý!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.