Lucie bere účast v Prostřeno! jako sociální experiment!

Věrná divačka pořadu Prostřeno! Lucie (30) vsadí na prověřenou kartu francouzské kuchyně.

Lucie své účinkování prý pojala jako sociální experiment. Zajímá ji, jak lidi pod tlakem fungují, co všechno jsou schopni udělat pro peníze atd. Čtvrtá hostitelka bydlí v novém bytě na okraji Brna s přítelem. Jako první si připraví mini quiche, každý dostane malý francouzský slaný koláč s náplní ze slaniny, pórku, tučné kysané smetany, vajec a sýra. Těsto se musí předem odležet, což platí i o sladké tečce, opět francouzské specialitě crème brûlée. Při vaření to vypadá, že má Lucie práci dobře zorganizovanou, vždyť v zaměstnání vede tým!

Lence nechutná

Hosté dostanou na přípitek originální cider. Co ale vázne, to je Lenka, na kterou se musí čekat, a prý to není poprvé. Lucka se tím ale rozhodit nenechá a pokračuje ve své slibně nastartované večeři. Dámy si mezitím při šmejdění utahují z Radka, který je celý červený, a dostanou i zatím nejchutnější úkol týdne, bruschetta hostinu zahájí. Předkrmový quiche ještě doprovodí salátek, hrášková polévka s pestem z medvědího česneku u většiny též zaboduje, snad jen Lenka u stolu stávkuje. Je to taktika, nebo jí krém opravdu nechutná?

Lenka s Sára

Na burgundské hovězí s máslovou bramborovou kaší se chvíli čeká, vyplatí se to čekání? Pro Sáru omáčka bez hub, podle Radomila a Lenky je chuť vína v omáčce až moc silná, jinak se ale všichni nakonec i včetně Radka olizují. Sladká je zábava i dezert se sladkou krustičkou též nikoho nezarmoutí – naopak.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.