Prostřeno! Lucie se svěří se svým smutným životním příběhem! Projeví se to na bodování?

Lucčin příběh - Prostřeno!

Maminka Lucie (31) žije sama s nemocným synem a ráda by vyhrála, aby mu mohla dopřát pobyt v lázních. Chce hosty svým příběhem dojmout, aby ji vysoko obodovali?

Na Věru to tak působí a není jí dobře, když hostitelka u jídla prozradí svůj příběh. Lucii se narodil syn předčasně a trpí vážnými neurologickými obtížemi. Je jasné, že to úterní hostitelka nemá lehké, navíc je na to sama. A co udělá pro to, aby na výhru dosáhla? Její předkrm obsahuje sušenou šunku jako včera u Jirky, ale pršut bude ve formě závitků s dobrou pomazánkou. Hostitelka přiznává, že míní taktizovat a stydět se za to nebude. A protože jí na výhře záleží, je také docela nervózní. U vaření se jí až tak nedaří a nervozita jí občas svazuje ruce. Když si odmyslíme hlavní chod, na výsledku to však není až tak moc znát. Chutná je i krémová dýňová polévka, která měla u ní doma premiéru.

Hostitelka se shazuje

Taktické ale moc není, že hostitelka se před soupeři sama neustále shazuje a na své chyby kolegy ještě upozorňuje. To hosté nechápou a Lucii naopak radši povzbuzují. Jirka a Pavel, který opět nezklame – na večeři ujel třicet kilometrů bos na kole a dorazí zpocený v cyklistickém dresu - Lucii kvůli přehnané sebekritice domlouvají. Chlubily nemá nikdo rád, ale ani opak se nemá přehánět! Při hodnocení hlavního chodu má ale Lucie trochu pravdu, protože kuřecí steak na provensálském koření a bramborovo-celerové pyré se jí skutečně nepovedly. A proč vyučená kuchařka použila při přípravě masa polotovar a nezvolila si nějaký vlastní osvědčený recept? Ovšem sladká tečka - nepečený cheesecake to je už jiná káva. Dezert je dost dobrý a skoro dětská hra, jenž mu předchází, a kterou si hostitelka sice moc nepřipravila, hosty docela rozveselí a chmury nad stolem rozežene.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Lucii bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!