Seriály a filmy

16. listopadu 2017 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno! Lucie uspořádá projížďku na motorkách!

Iveta nejí - Prostřeno!

Kadeřnice a maminka Lucie (38) si poslední večeři a finále docela užívá, ovšem pak přijde hodně studená sprcha.

„Očekávám trošku nervozity podle toho, kdo se sejde u stolu,“ říká před natáčením kadeřnice na mateřské dovolené, „ale opravdu se těším.“ Její obavy se potvrdí, protože to, co se dozví na úplném konci týdne nejen jí vyrazí dech. A podle toho se odvíjí i celá páteční večeře. Lucie je šikovná kuchařka, hostitelka i paní domu, kde pečuje s láskou o svoji zahradu. V nejpříjemnějším bydlení týdne by mohlo proběhnout důstojné finále téhle středočeské party a taky to tak chvíli vypadá.

Chaos

„Uzený losos s křenovou pastou a rajčatovým toustem“ je chutný předkrm, ale Iveta se tváří, že se uzeného lososa skoro až štítí. Další hovězí vývar je určitě jeden z těch lepších vývarů týdne, navíc jsou v něm prý opravdu dobré domácí nudle. Jenže Iveta nejí hovězí! To bohužel platí i u hlavního chodu, hovězího na víně, tentokrát má řeči i Bára, ale jinak zůstanou talíře prázdné. A určitě ne poprvé v životě peče hostitelka svůj poslední chod – brownies jsou takové, jaké mají být, čokoládové a uvnitř tekuté, jenže „Iveta nesnáší kakao“. Přestože je jasné, jaká hra se tady hraje, Lucie se drží, hosty čeká ještě zajímavá zábava. Další projížďka – tentokrát na motorkách! Kdo se bojí a kdo si to užije? A co všechno se ve finále Lucie dozví? Co zjistí, že jí z toho spadne brada?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Lucii bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!