Prostřeno! Lukáš dorazí pěkně naštvaný! Rozhodl se to ostatním zkazit!

Sportovkyně Eva (27) je milá a tolerantní hostitelka, která připraví zdravou i chutnou večeři.

Prostředek týdne patří Evě, která spojila svůj život s fotbalem. V Ústí nad Labem nežijí s manželem ještě dlouho, její byt je proto trochu strohý. Ale přesto je to po včerejšku u Evy oáza pohody. Tu ale naruší podmračený a zamlklý Lukáš, který dorazí jako poslední a je tak naštvaný, že svoje chování nezmění ani u kolegyně Evy, která je mu nejsympatičtější. Vypije si to hostitelka za ostatní? Co pro své spoluhodovníky Eva přichystá? Racionální a chutné menu. Pro někoho ale bude zdravé až moc.

Vyříkávání

Tak třeba salátek s rozpečeným kozím sýrem narazí na to, že hodně lidem kozí sýr páchne. Jen Michal si libuje a salátek s brambory, fazolkami a prý famózní zálivkou dojí celý. Lépe dopadne „tomatová polévka s parmazánem“, i když Lukáš se diví, že chutná jako rajská. To rozesměje Michala a je zase oheň na střeše. Ryby jedí naštěstí všichni, jen losos tažený v páře je pro brunetku Míšu až moc dietní, chybí jí křupavá kůžička. Bramborové pusinky i zelenina projdou, nakonec návštěva ocení čokoládové dortíky s logem pořadu z jedlého papíru. Se sladkou tečkou si hostitelka pěkně vyhrála a všichni si pak vyhrají s nakládáním utopenců, což je Evina zábava a dárek na cestu. Co kdyby měl někdo ještě hlad? Hostitelka lituje zbylé buřtíky i připravený lák, a tak pokračuje a pilně plní sklenice ještě po odchodu hostů.

Chlup v předkrmu

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.