Prostřeno! Lukáš prý etikety na skleničkách nechal schválně!

Vyučený kuchař Lukáš (28) pracuje v pohostinství i dnes. Budou to považovat soupeři za výhodu, nebo jim nebude to, že je profíkem u plotny, vadit?

Lukáš v gastro oboru pracuje dlouho, i když na různých pozicích. Nyní se věnuje převážně papírování, ale ani tak na kuchyňské aktivity nezapomněl.

Podívejte se, jak Martina našla na skleničce etiketu:

Pro své hosty připraví menu, které má v sobě rakousko-uherské prvky, jestli je to ale sázka na vítězství, se uvidí. Jeho zábava se setká s obrovským ohlasem, vezme totiž své soupeře na prohlídku Červeného Hrádku. A ti si jeho nápad perfektně užijí.

Podívejte se, jaký zná Lukáš trik s vajíčkem:

Ve čtvrtek už začnou probublávat emoce a také se vyjeví, kdo je taktikem. I když se Lukáš bude snažit, aby byl jeho večer příjemný, nebude to mít vůbec lehké. Jak se mu to nakonec podaří, sledujte ve čtvrtek.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.