Prostřeno! Lukáš všechny šokuje přiznáním, jak bodoval!

Blondýnka Míša (30) má už také něco navařeno a napečeno. Poslední menu je velmi podobné tomu prvnímu u Michala, čí bude lepší?

I Míša číslo dvě, ta blonďatá, má dětí jako smetí. Její a Michalovo menu si je tak podobné, že skoro připomíná Míšina dvojčátka, holčičky, co musí všechno dvakrát. Hosté, jak už víme, mají mlsné jazýčky a Lukáš, který si myslí, že ostatní taktizují, taktizuje nejvíc sám.

Hra na pravdu

Co Míša hostům ve finále nabídne? Bude to domácí paštika se salátem s brusinkovým přelivem a k ní upeče zajímavou domácí francouzskou bagetku, kam přidá med. Příjemnou změnou bude hrášková polévka z rodinné sklizně, ta je jemná, sladká a s krutony. Vepřová panenka v kabátku je Míšiným pokusem o panenku Wellington, mezi masem a listovým těstem je vrstva podušeného špenátu. Ve výsledku je ale hlavní chod překvapivě sušší, panenku ještě doprovodí šťouchané brambory s jarní cibulkou a slaninou. A nakonec pozorná hostitelka podává „lívanečky s ostružinovo-borůvkovou omáčkou, javorovým sirupem, zmrzlinou a šlehačkou“, což je taková porce, že Míše hosté rádi odpustí úkol týdne. Vždyť noků už za celý týden stejně ochutnali dost…

Skleróza

Zábava naslepo má za úkol rozpoznat podávané předměty, Lukáš při tom opět perlí a opět se rozhoří diskuse hlavně mezi pány. A protože je páteční večeře večeří poslední, jde i o příležitost probrat všechno, co ještě mělo být vyřčeno. Bude se hrát na pravdu a debata se docela přiostří.

S jakou náladou se hosté rozloučí? Sejdou se ještě někdy? Vyhraje ten nejlepší? A co tomu řeknou ostatní? Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a bodujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.