Seriály a filmy

21. června 2021 19:00

Aneta Gretzová

Lukáš z Prostřeno! vsadí na škvarky a nebude šetřit cukrem. Jak si na jeho menu pochutnají hosté?

Lukáš z Prostřeno! připraví jako předkrm škvarkovou pomazánku. Pro některé hosty to bude první setkání s touto lahůdkou. Pochutnají si? A jak si poradí s přeslazeným dezertem? Uvidíte v úterý!

V úterý u Lukáše se bude líbit servírování, někteří z hostů se poprvé setkají se škvarky. Budou chutnat? A co bude na Lukášově pomazánce experimentálního?

Podívejte se, jak hostům chutnají škvarky:

Lukášův dezert je výrazně sladký. Tereze rozhodně chutnat nebude a vymyslí zlepšovák pro zjemnění chuti.

Podívejte se, jak se Tereza popere s přeslazeným dezertem:

Specialista mediální agentury Lukáš se do soutěže dostal díky svému kolegovi. Ten jej přihlásil, protože ví, že právě vaření je Lukášovou velkou vášní. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na vybavení bytu. Jako zábavu si pro své hosty připraví míchání vlastního koření – každý si pak svoji směs odnese domů jako dárek. Menu sestavil z pokrmů, které miluje. Ve volném čase rád chodí běhat, jezdí na kole a věnuje se turistice a poznávání nových míst. Zároveň miluje chalupaření, houbaření, spaní ve stanu a manuální práci na chalupě. V životě se řídí mottem: „Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi.“

Jeho menu je poměrně náročné, podaří se Lukášovi splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.