Machroval před partnerkou, tak ho přihlásila do Prostřeno!

Michal (29) prý doma ohledně vaření trochu machroval, tak ho partnerka přihlásila do Prostřeno! Jak nastávající tatínek obstojí?

Michal, původně rytec kovů, dnes nástrojař, hosty pozve do domku, který se svou partnerkou dávají do pořádku. V domě, kde bude ještě hodně práce, spolu žijí rok a v kuchyni to má většinou na starosti Michalova přítelkyně, maminka v očekávání. Michal není moc zkušený kuchař, a své vaření si navíc nijak neulehčil. Pustí se třeba do domácí tarhoni, spíš ale měl maďarské těstoviny zakoupit hotové a přílohu jen uvařit. Začátek večeře však vypadá slibně, protože první „krevety v rajčeti“ si kupodivu hosté pochvalují, přestože právě krevety jsou docela odvážná volba, jak víme.

Podívejte se, jak Michal připravuje domácí tarhoňu:

„Hřibová polévka“, která ze všeho nejvíc připomíná bramboračku, je prý poněkud bez chuti a plavou v ní opravdu velké kusy sušených hub. Ty nemusí například Patrícia, ale polévka je v rámci průměru. Hlavní chod, což je maďarský hovězí perkelt, se Michalovi bohužel připálí, musí ho přendat do jiného hrnce, ale připálí se bohužel i již zmíněná tarhoňa, takže jídlo doprovodí nejen Michalův pokus o domácí těstoviny, ale ještě i kupované halušky. Maso je měkké, ale celkový dojem působí na talíři nevábně. Slušně dopadne Michalův nepečený cheesecake s jahodami, a přestože se díky želatině třese jako amarouny, hostům moučník docela chutná.

Podívejte se, jak dopadl dezert:

Úterní zábava připomene Michalův velký koníček, který je už spíš vzpomínkou na minulost. V autentickém prostředí zříceniny hosté uvidí ukázku historického šermu, kterému se hostitel kdysi aktivně věnoval.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.