Seriály a filmy

11. listopadu 2016 19:00

Macura dal Regině pusu a má pro ni nabídku! Prostřeno! Poslední večeře

Macura dal Regině pusu a má pro ni nabídku! Prostřeno! Poslední večeře

V sobotu by se parta ve složení Hana a Jiří Krampolovi, Pavel Novotný, Regina Agia a Zdeněk Macura měla ještě jednou setkat v domě Zdeňka Podhůrského, který své staré i nové známé pozve na Poslední večeři. Otázkou bude, zda se k němu také všichni dostaví. Vztahy byly víc než napjaté, i když mezi Reginou a Zdeňkem Macurou to občas něžně zajiskřilo. Jak budou hosté reagovat, až uvidí, jak bodovali? Dojde i na reparáty z vaření. A je co opravovat… Bude i standardní lámání chleba. Podaří se usmířit nesmiřitelné? Kdo vyhraje desetitisícový poukaz na elektroniku?

Macura dal Regině pusu!

Opět pozorný hostitel Zdeněk Podhůrský rozdá příchozím pár dárků na památku a pak už se věnuje kuchyni. Jako první chod připraví krevetový koktejl s ananasem. Ochutná Regina aspoň jednu krevetku? Nebude jíst Zdeněk Macura maso, jak slíbil? Regina v něm zanechala velkou stopu, možná se kvůli ní stane vegetariánem. „Hodně mě ovlivnila Regina,“ přiznává. Když hosté sledují, jak probíhalo úterní vaření u Reginy, je Zdeněk Podhůrský rád, že to přežil. Zato Zdeněk Macura se rozplývá nad Regininými plavnými pohyby. Pavel Novotný Reginu i Zdeňka Macuru svorně posílá k psychiatrovi. Reparátem sinicové polévky bude tomatová polévka v barvě krve a lásky. Té zelené včetně Macurova prstu už bylo dost… Červenou polévku uvaří s Reginou Zdeněk Macura. A kdyby to nevyšlo, je tu knedlíčková polévka od hostitele. Losos pečený vcelku na ohni, v bylinkách a alobalu, je hlavní chod. Impozantní rybu připraví pán domu a losos je prý fenomenální, i Regina ochutná aspoň „centimetr na centimetr“. Sladkou tečkou, tentokrát ne spálenou, budou lákavé palačinky, které usmaží Pavel Novotný s Jirkou Krampolem. Dojde i na vysvětlení cvrčkové aféry?

Macura má pro Reginu nabídku!

Regina a Zdeněk Macura spolu vaří reparát sinicové polévky. Využije okouzlený kuchař téhle situace, kdy jsou si bok po boku? Smí Regině říkat u vaření broučku, jak si přeje? Nebo cvrčku, jak navrhuje Jiří Krampol? „Byla líbačka?“ zajímá oblíbeného herce. Co to ten Zdeněk Macura Regině nabízí? Natáčení osvětového klipu? Na to by možná slyšela… „Nedá ti, Zdenku, ani náhodou! Ty kašpare! Zapomeň na to, uzenko!“ má o Macurových motivech jasno Pavel.

Prohlášení pro diváky

Zatímco Zdeněk Podhůrský venku peče a porcuje celého lososa, u stolu se rozvine plodná diskuse o smyslu světa, bulváru i poslední epizody. Pavel chce mluvit o bulváru, ale Regina ho přeruší. „Co si to dovoluje, ta opilá kráva z Brna?!“ Pavel si asi myslí, že když Regina nejí, o to víc pije. „Alkohol u žen je příšerná věc. Regino, přestaň fetovat a chlastat!“ vzkáže jí do objektivu. „Na svoje bedra si bere problémy celého světa, místo, co by řešila sama sebe.“ Co na to Regina? Prý jako většina lidí Pavlem, který je sice občas zábavný, ale lže a vydělává na neštěstí ostatních, velmi pohrdá.

Macura má nové tričko!

Zdeněk Macura má na sobě pod košilí další inspirativní tričko. Tentokrát na téma „Ježíš Kristus, hlavní ochránce žen - áčková celebrita“. Pro Pavla je to jen další jasný důkaz o Macurově psychiatrické diagnóze. Zdeněk Macura chce také uvést na pravou míru osočení Pavla Novotného. Opravdu týral svoji partnerku? Ne, bylo to prý obráceně! Obětí byl v tomto případě on sám: „Nejsou jen tyrani, ale i tyranky,“ tvrdí do kamery o ženě, které se prý nemohl zbavit a za žádnou cenu jí nezvedá telefon.

Macura říká Regině broučku!

Jak dopadne tento speciální týden? Uvidíte v sobotu 12. listopadu v 17.35 na Primě v Poslední večeři SPECIÁL a nebudete litovat!

Nestihli jste předešlé díly? Podívejte se na ně na: http://play.iprima.cz/prostreno.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.