Seriály a filmy

10. listopadu 2016 11:24

Prostřeno! Macura přivede hvězdu internetu Marii Pojkarovou! Bohužel ji nikdo nezná..

Jaká bude zábava? Vystudovaný ajťák Macura chtěl původně hosty pobavit „ukázkou pájení plošných spojů“. Jen z představy té nudy Hana Krampolová zívá.

Naštěstí ale cestou na benzinku, kam Zdeněk Macura zaskočí pro zmrzlinu, potká známou. Přivede hvězdu internetu Marii Pojkarovou (známou díky písní Pejskové se koušou). Znají ji přítomní hosté u stolu? Kdo jediný má chuť si s Marií zazpívat? A proč najednou u stolu chybí Jiří Krampol? Snad jej zábava nenudila?

Z celé večeře je nejlepší hruškový koláč s karamelovou zmrzlinou. „Vy jste svobodný, pane Zdeňku?“ laškuje Regina nad voňavým moučníkem se skořicí. A zjistí, že Zdeněk je momentálně volný.

Uvidíte již ve čtvrtek 10. listopadu v 17.45. Sledujte na Primě Prostřeno! SPECIÁL od pondělí do soboty, je na co se dívat!

Nestihli jste předešlé díly? Podívejte se na ně na: http://play.iprima.cz/prostreno.

Regina zjišťuje, jestli je Macura zadaný


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.