Seriály a filmy

4. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Marek z Prostřeno! se chce ženit. Proč se mu to stále nedaří?

Markovi z Prostřeno! shody okolností neustále házejí klacky pod nohy. Chce se ženit, ale stále se mu to nedaří.

V pátek vaří Marek. Batátový krém je pro Ondreje sladký, pro Ludmilu ostrý. A je to polévka, nebo kaše? Ludmila chválí Markovi servírování. Ovšem kráva prý byla tuhá.

Podívejte se, jak soutěžící hodnotí hlavní chod:

Ale k hezčím věcem. Marek se přizná, že ženit by se chtěl, ale nemohl. Nejprve kvůli nouzovému stavu a zákazu svateb, potom kvůli pozitivitě na covid. Přesto trvá na tom, že svou přítelkyni si vzít chce. Jan se zamyslí nad tím, že tím získává čas, aby partnerku poznal, to je ovšem bezpředmětné, Marek se na obřad těší.

Jak to bude s polévkou? Podívejte se:

Produktový školitel Marek stále odkládá svatbu. A ve volných chvílích vaří. Ovšem není jeho vinou, že se mu zatím nepodařilo říci si s partnerkou své ano. Covid míchá lidskými osudy, ale snad tahle pohádka dospěje ke zdárnému konci. Cholerik Marek se bude snažit udržet emoce na uzdě, menu sestaví ambiciózní, ovšem záleží jen na jeho parťácích, jestli mu výhru dopřejí, nebo ne. Pozor, Marek je i sportovec. Hraje aktivně fotbal za TJ Sokol Václavovice. Rád chodí běhat a občas si zajde zacvičit. S rodinou chodí na procházky s kočárkem a pořádají různé výlety. Zajímá se o historii, vědu a aktuální společenské dění. Baví ho sledování sportovních zápasů. A sportovci se nevzdávají. Podaří se Markovi získat zlatou medaili v podobě finanční výhry? Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.