Prostřeno! Markéta s Katkou se do sebe pustí!

„Nejmíň toho sní a má nejvíce připomínek,“ tak vidí soupeři pečovatelku Kateřinu (26), která dnes doma pečuje o svou roztomilou dcerušku.

Roman si o Kateřině myslí, že je snad skoro vegetariánka, Markéta ji zase podezírá, že jde o taktiku. A dnes se už moc těší, jak bude hodnotit, co Kateřina ve finále sama předvede. Roman cítí ve vzduchu šarvátku a trochu se na tu dívčí válku těší. Vyjdou mu holky vstříc, nebo to nakonec nebude tak horké? Upustí Markéta páru? „Katka na vývaru nepokazí nic, je to přece odbornice na vývary,“ rýpne si do poslední hostitelky její rivalka.

Výměna názorů

„Soupeři si pořád myslí, že jsem nějaké béčko,“ kasá se zase Katka, „ale já jim ukážu!“ A stejně tak přistupuje k úkolu týdne, když si na internetu zjistí, co že to ten „raw dezert“ vlastně je. Na výhře Kateřině záleží, ve hře je její štěstí – vsadila se s přítelem, že když vyhraje, bude svatba. Jinak si prý ještě počká…

To vypadá zvláštně

Začne celkem dobře, plněná rajčata s mozzarellou se docela povedou. A vývar? Bude opravdu nejlepší z celého týdne? Je tam všeho hodně, hlavně dost pepře. Hostitelka si polévku i hlavní chod „kuřecí kapsičky plněné překvapením, šťouchané brambory se slaninou a cibulkou, sýrovou omáčkou“ sama pochválí, ale přidají se k ní i ostatní? Pozor na párátka! Těch zbylo v závitcích celkem dost, sýrová omáčka vystydla, tudíž ztuhla, obloha chybí.

Úkol týdne i dezert jsou přeslazené, Kateřina to má ráda sladké. Markéta naopak ne a podle ní „překvapení z mascarpone“ prý mascarpone ani nevidělo… Katka má při vaření nejdelší prodlevy, poněkud zmatkuje a podle Rosti je dokonce nejslabší hostitelka celého týdne. Ještěže se Kačka umí sama pochválit, protože ve finále to za ni nikdo neudělá. Zábavu si ale vybrala dobře, ochutnávka koření hosty zaujala. Bude to stačit? Kdo na Zlínsku vyhraje 60 tisíc korun?

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.