Markéta ve finále Prostřeno! prozradí svoji taktiku

Podnikatel, motorkář a sběratel Pepa (44) má velké ambice. Podaří se mu je naplnit?

REPRÍZA Finále poslední večeře má ve své režii podnikatel Pepa, sběratel a motorkář, který žije se svou rodinou velmi aktivním životem. Ten celý týden všem tvrdí, že moc nevaří. Je to pravda? Menu na papíře vypadá jako od šéfkuchaře. Bude ho ale Josef také umět připravit? Hosté se moc netěší na jeho bílou polévku, zato hlavní chod supreme s brambory à la Pepé se povede.

Podívejte se na reakce na mléčnou polévku:

Josef nakonec splní, co jeho světácké menu slibuje. Upeče křehké kuřátko a brambory jsou podle oblíbeného rodinného receptu posledního hostitele. A moderní i světácký recept je poslední čokoládový mousse. A jak si poslední večeři užije Markéta? O její taktice se bude hodně mluvit. Přizná se konečně k tomu, jak se rozhodla bodovat? A vyplatilo se jí to? Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a dozvíte se, kdo to nakonec celé vyhraje!

Podívejte se, jak Josef připravuje hrušku v kabátku:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.