Seriály a filmy

6. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Matěj dokáže, že svému osudu nikdo neunikne! Ve středečním Prostřeno! se podělí o svůj životní příběh

Mladý zemědělec Matěj z Prostřeno! měl původně se životem jiné plány. Láska k rodinné tradici – zemědělství, ho ale přemohla.

Ve středu se k plotně postaví mladý Matěj. Ten původně studoval něco jiného než zemědělství, nakonec se k němu ale obloukem vrátil. Kdy ho napadlo, že je to pro něj to pravé? Jeho příběh se dozvíte už ve středu.

Matěj vypráví svůj osudový životní příběh, podívejte se:

Zábavu si pro své hosty Matěj připraví neotřelou. Své hosty naučí roubovat růže.

Matěj své hosty učí, jak na roubování růží. Podívejte se:

Zemědělec Matěj chtěl vždy vyzkoušet, jaké to je vařit před televizní kamerou. Líbí se mu nápad farmářského speciálu a je rád, že má možnost být součástí takového dílu. Těší se, že pozná nové lidi. Velikonoce jsou pro Matěje svátkem jara a tradic, ale zároveň i prací – je to období, kdy se připravují pole a sázejí první sazenice – znamená to začátek zemědělské sezony. Doma dodržují tradice, jako je barvení vajec či pletení žíly, a k obědu mají tradičně jehněčí a nádivku. Sledujte už ve středu, jak se se svým menu popere!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.