Prostřeno! Matka samoživotelka Lucie nemá lehký život!

Dvojnásobná maminka Lucie (27) z Mostu to v životě nemá vůbec lehké. Aspoň uvaří lehkou kuchyni…

Čtvrtá hostitelka, mladá svobodná maminka, se musí v životě hodně otáčet. Lucce hodně pomáhá maminka, kvůli které by chtěla Lucie vyhrát, aby jí tu péči a podporu aspoň zčásti vrátila. Oproti včerejšku plánuje moderní a lehkou kuchyni, i když tuší, že se svým meníčkem nezavděčí všem. A Jaroslav, který to má rád hodně sladké i tradiční, to skutečně neocení.

Matka samoživitelka

Rajčata, která budou součástí nejen úvodního rajčatového tataráčku na bagetce, ale i hlavní složkou tomatové polévky, kde je i řapíkatý celer a mrkev, nemá rád – ostatně zeleninu prý Jarda vůbec nejí. Zbytek sestavy u stolu ale naštěstí nemá stejný názor a docela si pochutná.

Rajčatový tatarák

A kolegové jedí i očima: na rozdíl od včerejška umí Lucie jídla i krásně naservírovat. Soupeřům se hlavně líbí kuřecí steaky ze stehenních řízků s bramborovým pyré s rukolovým pestem a citronovou omáčkou, hlavní chod zdobí i česnekové výhonky. Krásný a chutný je i pomerančový cheesecake, jídla se týká též zábava. Půjde o přípravu sushi a žádná řachanda to není, spíš takový kulinářský minikurz. Hostitelka je příjemně klidná, rozruší ji jen vzpomínka na obětavou maminku, které by ráda dopřála nějaký pořádný relaxační pobyt. Podaří se Lucii získat nejvyšší počet bodů?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.