Prostřeno! Menu začne sladkým předkrmem, celkem obsahuje tři dezerty!

Podnikatel Martin (41) měl řeči o „komunistickém menu“, sám ale uvaří guláš s kynutým knedlíkem. A pěkně osolený…

Dvojnásobný tatínek, rozvedený podnikatel Martin, pozve své hosty do ještě rozestavěného domu s komfortní kuchyní, kde to má rád a kde uvaří menu poněkud netradiční. Netradiční v tom, že začne sladkým předkrmem, v důsledku čehož nakonec podává vlastně tři dezerty. Nad plán totiž upeče ještě ovocnou roládu a k tomu bude i sladký úkol týdne. Takové Anežce to nevadí, soupeři ale nad tím docela kroutí hlavou. Valašský frgál s hruškami a drobenkou jako předkrm? Hostitel se tváří proč ne, když polévka a hlavní chod jsou slané. To jsou, a hodně. Kdo má rád sladké i slané, si tedy v pátek u Martina užije…

Valašský frgál

U stolu se pořád rozebírá středa a čtvrtek, Bára a Adriana pořád něco řeší, Anežku z toho už bolí hlava, pánové tomu už ani nerozumějí. Hostitel se hlavně snaží, aby uvařil dobrou a bohatou zeleninovou polévku. Ta je především květáková a ochucená paprikou, takže je stejně oranžová jako guláš s domácím knedlíkem. S gulášem si hostitel vyhraje, ale přece jen se u vaření potí a nervuje, proto mu asi ujela ruka se solí. Bude to hostům vadit? A co řeknou na to, že poslední panna cotta je z polotovaru a úkol týdne je navíc splněn, protože želatinu už dezert obsahuje? I když Bára, která má italského švagra, už zase nejlépe ví, jak má taková panna cotta vypadat, protože v Itálii ji tedy dělají bez ovoce – a vůbec… Anežka překvapí, jak se zapojí do zábavy s počítačem. Že by za to mohl panáček slivovice, který si zamíchala do džusu?

Proč se Anežka nezapojuje

Finále bude zajímavé, a když zapomeneme na fiasko uprostřed týdne, i vyrovnané. Kdo to v Olomouckém kraji nakonec vyhraje? A najde Jiří toho podplaceného taktika? Dívejte se a hlasujte! Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.