V Prostřeno! se stupňuje napětí. Co může být jeho příčinou?

Čtvrteční Prostřeno! ovládne u stolu doslova hustá atmosféra. Vzájemné antipatie dvou soutěžících dostanou volný průchod!

Tento týden se u stolu schází převážně pánská společnost – čtyři muži a jen jedna žena, důchodkyně Lída. Vztahy v této na první pohled klidné partě však nezůstanou po celou dobu úplně idylické.

Už v úterním díle bylo znát, že mezi Honzou a Ondrejem panuje určitá nevraživost. Vycítit to bylo možné třeba při jejich výměně názorů na romskou kuchyni. Ve podobném duchu pokračovala i středeční návštěva Ludmily.

Ve čtvrtek, kdy všichni zavítají k Honzovi domu, se situace mezi těmito dvěma pány poměrně vyostří. Ondrej už nebude nadále chodit kolem horké kaše a naprosto otevřeně promluví před ostatními o důvodu, proč si oba tak nesedí. Honza se vyjádřil obdobně: „Mně to připadá, že je tvrdohlavý a ješitný díky tomu, že jsme tady dva Romové, a on si myslí, že on je něco jiného a já taky.“

Dokáže být Ondrej při bodování Honzova večeru objektivní? Dozvíte se ve čtvrtečním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.