Seriály a filmy

5. dubna 2017 19:00

Prostřeno! Michaela zfackovala v televizi manžela! Drsná hádka s Lukášem!

Lukáš a Michaela hádka - Prostřeno!

Bohumíra (48) moc nemluví a zatím se spíš neprojevila. Je hodně nervózní a své jihočeské menu uvaří u dcery, která ji brzy udělá babičkou.

Čtvrteční vaření bude mít ve své režii nejstarší účastnice týdne Bohunka, která má ráda starou dobrou klasiku. Až do čtvrtka to vypadalo, že vaření docela rozumí, kuchařkou se vyučila. Jenomže i ona se dopustí několika problematických věcí. Její menu se zapečeným hermelínem a brusinkami, jihočeskou kulajdou, masovou směsí s bramboráčky a domácími lívanci některým připadá obyčejné. To by možná až tolik nevadilo, kdyby bylo v dokonalém provedení. A to není…

To není kulajda

Bohunka se bála hub, takže její kulajdě chybí ta zásadní, atraktivní složka. Masová směs chutná Sabině, ale to je vděčná strávnice, muži mají spíš pocit, že jde o hospodský blaf. U stolu se opět kritizuje a vyřizují se účty. Bohumíře nepomůže ani předchozí spojenectví s Michaelou, ta pomluví její příliš domácké pohodlné domácké oblečení a jako správná hráčka ještě předposlední večeři pokazí ošklivou hádkou s Lukášem. Atmosféra večera je chvílemi na bodu mrazu nebo dokonce pod ním. Lukáš posílá Míšu na léčení, jak tohle dopadne?

Sledujte od 17.35 na Primě.

Sdílejte článek