Seriály a filmy

17. listopadu 2016 19:00

Prostřeno! Michal hosty přivítá v krásné novostavbě! Bohužel mu večer pokazí Honza!

Michal (28) má nejlepší večer, na tom se shodnou všichni – až na jednoho.

Poslední večeři připraví pohodář Michal (28). Finále se odehraje v krásném, moderním, světlém a naklizeném domě v Ostroměři. Hosty překvapí, co všechno už nejmladší z mužů ve svém životě stihl. A také menu, které přichystá, je moderní – a chutné. Jenomže, ocení to hosté? Nesedí u stolu taky teta Závist? V předkrmu by mohly vadit krevety, třeba pro Žanetu je to premiéra. A od Honzy se hned několikrát dozvíme, že nejí krevety ani olivy, a my mu to věříme.

Kdo je taktik?

Polévka pórková, krémová, je možná ještě chutnější než vypadá, Honzu však stejně nenadchne. Ten má po včerejšku náladu pod psa. Jednak zklamal sám sebe, takže Petrovo věčné šťourání mu nedělá ani trochu dobře. Jenže Petr si to užívá. Jsou to oplátky za začátek týdne, sám to přiznává… A co si myslí Žaneta s Janou? Ti dva si nemají co vyčítat, jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Prostě Pat a Mat. Hostitel se ale nenechá rozhodit a dál předkládá téměř bezchybné chody: hovězí steak na zeleném pepři a smetaně, restované fazolky, šťouchaný brambor (tentokrát bez slaniny) a „magický dezert ve skleničce“, zdobený lentilkami. Nebezpečná by mohla být chvíle pravdy a zábava. Asi tušíte, koho si Petr během lukostřelby představuje místo terče… A brutálně upřímná Žaneta by tam rovnou umístila oba pány. Není nakonec ona tou největší taktičkou?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.