Michalovi z Prostřeno! se vymstí pomoc mistrových

Kuchařský učeň Michal v Prostřeno! připraví hlavní chod s houbami, přestože houby nejí. Jak je to možné? Co všechno připraví sám a co paní mistrové?

Středeční hostitel připraví rybu. A ochutná i zarytý nemilovník ryb Lukáš. A pokrm pochválí. Což je super hodnocení samo o sobě. Tak proč se Michal tolik shazuje a upozorňuje na chyby, které během vaření nasekal – tedy podle jeho mínění? Je to taktika, nebo povaha?

Podívejte se, jak si Michal sype popel na hlavu:

Adam kritizuje (pro změnu) a ostatní zajímá, proč mají na talíři lišky, když houby hostitel nejí. Sice není proti pravidlům nechat si pomoci školními profíky, ale jak se na takové odhalení budou Michalovi soupeři dívat?

Michal se zamotává do vysvětlování, podívejte se:

Student Michal se chystá k maturitě. Přesto si našel čas jít do soutěže. Během školy pracuje i ve firmě s oblečením. Žije ve vícegeneračním domě s přítelkyní kus od Kutné Hory. Do školy do Prahy dojíždí. Nabídku od vedení školy přijal, protože bude rád a hrdě reprezentovat školu, na které studuje. Pokud by vyhrál, tak by se rozdělil se svým týmem. Jako zábavu si pro své hosty připraví tvorbu květinové dekorace.

Podaří se mu vyhrát? Sledujte už ve středu!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.