Prostřeno! Milan bydlí v pokoji o velkosti maximálně pět metrů čtverečních

Student Milan (23) je nad věcí. Jeho studentské menu neurazí ani nenadchne.

Druhý hostitel je studentem Právnické fakulty v Plzni. Je ve třetím ročníku. A v duchu studií se nese i jeho život. Rád se vídá ve volném čase s kamarády, chodí do školy. Pokud by vyhrál, peníze by použil na cestování. Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád, protože chtěl, aby si to Milan vyzkoušel. Jako zábavu si pro své hosty připraví soutěž s otázkami – on bude moderátor a rozhodčí. Tato jídla si vybral, protože jsou chutná a nejsou moc složitá na přípravu.

Podívejte se, co Milan schoval do předkrmu:

Potřebuje pro život zpětnou vazbu. Jakmile ji nemá, je nešťastný. Dostane ji od svých soupeřů? A jak z ní bude nadšený? Co vše si jeho hosté řeknou nad prostřeným stolem v centru Prahy? A menu? Oslní? Milan si připravil rolku z kozího sýra, čímž nepotěší Petru. Poletí body dolů, nebo na tuto chybku nebude páteční soutěžící brát zřetel?

Podívejte se, v jakém mini pokoji Milan bydlí:

Maxi kouzla v mini bytě: Zařiďte si malý byt efektivně

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.