Prostřeno! Milan krade hostům jídlo z talířů! Má na to speciální nástroj!

Milan krade jídlo - Prostřeno!

Chůva, překladatelka, floristka a cestovatelka Lucie (33) žije na sto procent. Zaujme nejen svými příběhy a životním stylem, ale hlavně večeří.

Nezadaná Lucie nežije v České republice, ale převážně v zahraničí, hlavně v Londýně. Na pár měsíců v roce se ale vrací do Česka a pak bydlí v atraktivním domě se zahradou, kam se za ní také podíváme. Hosty zaujme, že dům s bazénem a jezírkem patří dvojici spřátelených gayů. A jak to Lucie má, plánuje londýnská chůva vlastní rodinu? To také všetečné hosty zajímá. V kuchyni Lucie zariskovala a pokusila se do jídelníčku zařadit mušle, které nejsou u nás moc obvyklé ani oblíbené. Nevšední je i kombinace, s nimiž mušle sv. Jakuba podává. Velké hřebenatky jsou na pánvi s pikantním chorizem! Ochutná mořské plody i Klára, která, jak se ukáže, má hodně vybíravý jazýček?

Mořské plody

Hráškový krém, kde je hodně máty, se ukáže jako dobrá volba, stejně jako grilovaný vepřový steak zapečený s modrým sýrem a jablkem. Hostitelka má ráda kombinaci masa a ovoce, sladkého a slaného. A jak to tak vypadá, jídlo chutná i soupeřům. Lucie je asi takový přirozený kulinářský talent, dokáže jídlo dobře dochutit, ale je i hostitelka, která nenudí a je s ní zábava. Také je to kreativní žena se spoustou zájmů. Jedním z jejích koníčků je i péče o květiny, a právě floristiku si čtvrtá hostitelka zvolila pro svoji zábavu.

Sledujte premiérové Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek