Seriály a filmy

18. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Milan z Prostřeno! pozve své soutěžící k sobě domů – do dětského domova. Jaké budou reakce jeho soupeřů?

Milan z Prostřeno! ukáže, jaké to je žít v dětském domově. Štěstí mu nebude přát a bude ve velké časové tísni.

V pátek vaří Milan a bude vařit v dětském domově, kde vyrůstá. Nyní už ve startovacím bytě. Z nervozity se řízne. Ale pokračuje dál.

Podívejte se, jak se Milanovi daří:

Ovšem vše se proti němu spiklo. Vypadly mu pojistky, hned dvakrát. Všichni jsou dojatí osudem Milana, kdo to zohlední v hodnocení Milanova výkonu? A kdo bude jen hrát podle pravidel?

Milanovi štěstí nepřeje. Podívejte se:

Student Milan se pere se životem. Svou účastí v Prostřeno! chce ukázat, že ani děti v dětském domově nemusejí házet flintu do žita, a zcela pragmaticky chce vyhrát. Kdyby se mu to povedlo, peníze si ušetří na dobu, až bude muset dětský domov opustit, což je jistě skvělý plán. Rád hledá nové recepty a své hosty se bude snažit překvapit dobrotami z mezinárodní kuchyně. Na to, že zatím vlastní kuchyni nemá, se mu bude dařit a je jen otázkou, jestli jeho výchozí pozice bude při bodování nějak zohledněna nebo všem půjde výhradně o vlastní prospěch.

Sledujte už v pátek, co jste během týdne třeba přehlédli, a počkejte si na výsledek týdenního hodnocení, které je ukryto pod pokličkami. Už v pátek.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.