Seriály a filmy

16. června 2021 19:00

Aneta Gretzová

Míra se za svůj narcismus ani trochu nestydí! V Prostřeno! dá ostatním lekci ze sebelásky

Vystupovat v Prostřeno! před kamerou nedělá Mírovi žádný problém. Mezi jeho největší koníčky patří focení sebe samého.

Většina lidí na sobě zpravidla hledá nedostatky a nikdy není dostatečně spokojená s tím, jak vypadá. To ale zdaleka není problémem čtvrtečního hostitele Míry, který láskou k svému zevnějšku doslova překypuje. Co u něj stojí za touto neobvyklou vlastností? A dá se to vůbec považovat za příznak marnivosti, nebo je to spíš projev zdravého sebevědomí?

Podívejte se na Mírovu spolubydlící paní Ježkovou:

Míra žije se svým mazlíčkem ježkem sám v malém bytě, ve kterém nesmí chybět to správné vybavení pro focení. Díky různým stojanům a profi osvětlení mu tady nic nebrání v tom, aby se naplno věnoval svému milovanému hobby. A jakého manekýna vidí nejraději před objektivem? No přeci sám sebe!

K tématu sebelásky se Míra dostane i při debatě u stolu. „Já si myslím, že je základ mít rád hlavně sám sebe, abyste mohli mít rádi i někoho jiného,“ zazní od Míry. Vezmou si jeho hosté tuto okřídlenou radu k srdci a začnou po jeho vzoru pracovat na tom, aby se měli víc rádi?

Jak si extrovertní Miroslav poradí s vařením v Prostřeno!, sledujte ve čtvrtečním díle!

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.