Prostřeno! Mirek Zuzce promine úplně všechno!

Nejmladší kočka Zuzana (22) se má. Přestože její výkon není perfektní, vše předem odpuštěno… A pány uchvátí její zábava – pivní kolo!

Pánové si celý týden přítomnost vysokoškolské studentky genového inženýrství z Olomouce pochvalují a nemohou se dočkat, až jim jejich vysněná Zuzanka něco uvaří. Zadaná Zuzana je pozve do olomouckého bytu, který sdílí s přítelem a dvěma spolubydlícími, a pány zajímá, jak to tam vlastně všichni mají. A taky je zajímá, co dostanou ve čtvrtek na večeři. Bude to moderní menu.

Zuzka se vyzná

Po lehkém předkrmu s červenou řepou, sýrem a italským domácím chlebem jsou trošku zklamaní, ale bohatě jim to vynahradí následující projížďka na pivním kole. Během zábavy si dají svačinku v podobě úkolu týdne, syrečky k pivu báječně pasují. První chyba se objeví až v polévce, v kuřecím vývaru s domácími nudlemi bohužel chybí knedlíčky, ty zůstaly jen v menu a v mrazáku. Ani s nadšením očekávaný hlavní chod nevyjde na jedničku. Telecí líčka jsou bohužel tuhá a kaše z červených brambor také není dokonalá. Ale pánové umějí být shovívaví. Takový Mirek, ten přimhouří nejdříve jedno oko a pak rovnou obě.

Mirek vše promine

Jak dopadne poslední mrkvový dort? Ať je to, jak je to, sympatická Zuzana tady prostě nemá soupeřku a muži jí jdou na ruku…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.