Seriály a filmy

11. srpna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Miroslav se v Prostřeno! pochlubí netradičním domácím mazlíčkem. Paní Ježková si všechny získá!

REPRÍZA: Miroslav v Prostřeno! překvapí nejenom svou variantou pečených brambor, ale i PJ – Paní Ježkovou.

Miroslav ve čtvrtek chystá pečené brambory. Variant přípravy je mnoho. Komu se strefí Miroslav do chuti? Kouzlit se bude s přelivy k bramborám. Kdo to očekává a kdo bude u stolu překvapen?

Podívejte se na Miroslavovu variantu pečených brambor:

Hostitel seznámí ostatní se svým mazlíčkem, slečnou PJ, Paní Ježkovou. A všichni roztají, mazlíček je to opravdu úžasný. Jen Ivan má divný pocit.

Podívejte se na Paní Ježkovou:

Produkční Miroslav se v životě rozhodně nenudí. Vyzkoušel mnoho řemesel, přijal výzvu kamarádky, která ho do soutěže přihlásila, a rozhodně si nemyslí, že by se měl za co stydět. Ovšem silnější se cítí v pečení. Je jeho velkým koníčkem. Jak mu to půjde u plotny, když se jeho menu nemůže skládat jen z pečených dobrot? Podaří se mu zvítězit a zaujmout chody, které budou moderní, ovšem pro někoho velmi těžké?

Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Bude to i o tom, že jídlo nemusí být nudná záležitost. A zábava? Ta už vůbec ne.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.