Seriály a filmy

24. srpna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Místo zábavy mísa hmyzu: Nikol z Prostřeno! jí ráda červy, ale co ostatní?

Prostřeno! XXIV (8) - Červy

O křupavou pochoutku nadupanou proteiny se se svými hosty podělí soutěžící Nikol. Ochutnávku zvolí místo zábavy. Budou se její hosté opravdu bavit a ochutnají?

Operátorka výroby kabelů Nikol Reichmannová je prý Střelec, což také ve středu, kdy vaří ostatním, předvede. Do Prostřeno! se okatá sympaťačka z Brna dostala díky přítelkyni. Ta je přesvědčená, že její drahá polovička na výhru určitě má. Snad se Nikol nestane stejná chyba jako v dětství, kdy její domácnost málem shořela, protože zapomněla na pizzu v troubě...

Nikol miluje česnekovou polévku, má ale pochopení, že ostatní to tak mít nemusejí. Přesto zariskuje: Během zábavy se bude ochutnávat hmyz.

Nejmladší soutěžící týdne, Jakub, se ochutnávky viditelně bojí. „Pojď Koloušku,“ vyzývají hocha ostatní a přidávají nápady, jak červíka pozřít, aniž by na něho musel sahat. „Šlo by to brčkem. Hezky nasát,“ žertuje osazenstvo hostiny. Nakonec se Jakub odhodlá a pár pražených červíků slupne. Teprve pak se odváží i další strávníci.

Intimní zpověď

Nikol se během večera svěří, že bydlí s přítelkyní. Ostatní kvitují, že je spokojená. To, co vůbec nikdo nechápe, je, že pracuje ve fabrice, která vyrábí těžká lana a že je netradiční profesí nadšená.

Podívejte se, jak hosté přijmou Nikolinu sexuální orientaci:

Menu Nikol je luxusní, ovšem zavděčí se těm, kteří si zkrátka „přišli pro výhru“? A jak si stihne poradit s úkolem týdne – pokrmem ze škvarků?

To vše zjistíte během velice zajímavého setkání už ve středu.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE