Prostřeno! Míša neriskuje, vsadí na osvědčené pokrmy!

Brunetka Míša (29) z Mostu se v kuchyni pohybuje s jistotou a grácií, přesto se ale bojí ukřivděného a vztahovačného Lukáše.

Michala číslo jedna pečuje o početnou rodinu, ráda vaří a peče a ve čtvrtek jen potvrdí, že je zkušená kuchařka a hostitelka. Soupeře o nic neochudí, spolehne se na vydatné a osvědčené chody, nakonec na populární „cheesecake s ovocným přelivem“. Samozřejmě i bruneta Míša by ráda vyhrála. Co pro to udělá?

Jak se zavděčit Lukášovi

Začne kuřecím koktejlem s opečeným toustem, předkrm podává v mističkách. Kvůli majonéze, která spojí grilované kuřecí maso a nastrouhané zelené jablko, k prvnímu chodu trochu s rozpaky přistupuje Eva, ale nakonec koktejl docela chutná. A další chody už mají jen úspěch. To se týká posledního hovězího vývaru týdne a především marinované krkovičky se smetanovými bramborami, kterým dodá říz jarní cibulka. U stolu se opět chytnou Michal s Lukášem, kterému vadí, že se mu mladík vysmívá, ale hostitelka si svůj večer zkazit nenechá. Navíc se k ní přidá druhá Míša a ta dá podmračenému Lukášovi docela kapky. Chytne se Lukáš konečně za nos? Měl by, protože si u Míši pochutná nejen na moučníku, ale docela se i pobaví při hře na pravdu a lež, kterou Míša celkem vtipně sama vymyslela.

Kalorická bomba

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.