Prostřeno! Mladý hostitel překvapí nejen svým bydlením!

Účetní a student Petr (28) překvapí svým krásným komfortním bytem s terasou i vysokou úrovní celé večeře.

Petr je mladý muž, ale má toho za sebou už docela hodně. Studoval angličtinu v Austrálii, odkud si přivezl brazilskou partnerku, matku své tříleté dcery. Už spolu nejsou, právě se rozvádějí, ale bydlí kousek od sebe. Petr má už jinou partnerku. Také má doma buldoka a hada. Poslední hostitel zatím působil spíš klidným dojmem, moc na sebe neupozorňoval, o to víc ve finále překvapí svým sebejistým vystupováním a kuchařským a hostitelským výkonem. Petr rozhodně není žádná bábovka a s bábovkou si taky dobře poradí.

Venkovní pošta

K tomu zvládne bez chyby moderní předkrm – lilek v trojobalu s parmazánem a dipem. Zeleninový je i druhý chod – hráškový krém s domácím pečivem. K tomu má výhrady jen Jakub, který hrášek nemusí, diskuse se rozpoutá i kolem pečiva. Je domácí pečivo ještě domácí, když je pečené v domácí pekárně a z koupené směsi?

Domácí pekárna

Jde o poslední večeři, že by se v pátek projevila přece jen špetka taktiky a soutěživé rivality? Žádný důvod ke stížnostem nedává totiž ani vepřová panenka na grilu a americké brambory podávané vtipně v zapékací misce, i když na česnekový dip hostitel nakonec zapomene. Jak dopadne souboj panenek? Která bude lepší? Pondělní Jakubova, nebo ta Petrova? A páteční sladká tečka korunuje dílo, jahodové tiramisu je prý skvostné!

Nikdo si nic v pátek vyříkávat nemusí, snad jen to, kde a kdy se všichni ještě znovu sejdou. Kdo vyhraje a kdo své kolegy na tu oslavnou slezinu nakonec pozve? Vyhraje ten nejlepší?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.