Mlčenlivý Karel z Prostřeno! má osm dětí

Mluviti stříbro, mlčeti zlato? Mlčenlivý Karel (51), otec osmi dětí, v kuchyni příjemně překvapí.

REPRÍZA Karel pracuje v kuchyni, ale nevaří. To se dnes ale změní. Středeční hostitel má osm dětí a žije v dost malém bytě. Tím soupeře docela překvapí, jsou z toho celkem zaskočení… Některé děti jsou už z domu, ale přesto jich v bytě žije celkem šest, i uprostřed týdne se bude muset do bytu vejít hodně lidí. Je pravda, že mlčenlivý hostitel toho moc nenapovídá, ale zato koná a vaření mu jde pěkně od ruky. Karel sice nemluví, ale zato umí vařit. A svým hostům navaří nejen chutné pokrmy, ale také lákavé na pohled.

Podívejte se na moment, kdy Karel prozradil, kolik má dětí:

Prostě hotové hody – porce velké, jídla chutná: Na rozjezd to bude tuňáková pomazánka s bagetou, následuje zlatavý slepičí vývar s nudlemi a po chutné voňavé polévce je tu hlavní chod – bůčková roláda se šťouchačkami je zavinutá a ochucená právě tak akorát a po téhle porci nikdo hladový neodejde.

Podívejte se, jak Karel roládu připravuje:

A celou vyvedenou večeři završí dezert, který také nikoho nezarmoutí – každý dostane svoji porci štrúdlu se zmrzlinou. Prozradí na sebe něco hostitel při kreativní zábavě? A co na to Markéta? Bude pokračovat ve své taktice, nebo bude spravedlivá? Hostitel by si to zasloužil…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.