Prostřeno! Nálada u stolu bude dost napjatá!

Křehká mladá maminka Veronika (27) má sportovního ducha a pro soupeře si na závěr nachystala zábavnou tombolu.

Ve čtvrtek se podíváme do bohnického paneláku, kde teprve rok žije Veronika se svým mužem a osmiměsíční dcerou Sofinkou. Pracuje v oddělení lidských zdrojů a částečně se už své profesi opět věnuje. Zatím toho o sobě moc neprozradila, uvidíme její upravený byt a dozvíme se o její celoživotní vášni pro fotbal, hokej, tenis, což mají s manželem společné – každý ale fandí jinému fotbalovému týmu. Přestože je hostitelka milá a usměvavá a prostředí příjemné, hosté začnou brblat už u přípitku.

První dusno

Předkrm je ve dvou verzích – pro masožravce a ty ostatní, dost netypicky kombinuje plněnou smaženou palačinku s vařeným bramborem a smetanovým dipem. Jako nápad to podle Nikolety, která dostane palačinku bez šunky, není zlé, ale k dokonalosti tomu něco chybí – velký brambor je nedovařený. Hrášková polévka se slaninou je dost přesolená. A Katka, kterou ostatní nemusejí a považují ji za hlavní taktičku, si myslí, že Veronika má smuteční servis. „To vážně?“ diví se hostitelka. A proč se jmenuje její hlavní chod „prkenná panna“? Panenka není tak tvrdá, ale je podávaná na prkénku se šťouchaným bramborem a několika druhy omáček.

Tři druhy omáček

Nálada u stolu je dost napjatá a některé dámy se rozhodně nemusí do výměny názorů nutit. Uklidní atmosféru alespoň zábavná tombola? Poslední sladkost na dně je spíš zklamáním vzhledem k tomu, že hostitelka údajně ráda a dobře peče.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.