Prostřeno! Návod jak ulovit movitého muže!

Paní Marie (71) se předvede jako tolerantní, hravá a poetická duše.

Důchodkyně Maruška to se svým manželem vydržela v klidu a míru přes padesát let, jak si sedne se čtyřmi mnohem mladšími muži? A oni s ní? Kupodivu to bude harmonie sama: „Parta vypadá moc dobře, jsou to mladí chlapci, milí, myslím, že spolu budeme dobře vycházet,“ tuší Marie už v pondělí u Kuby. Kolegové ji berou jako babičku, proto je nezaskočí její osvědčené, babičkovské menu. I když od hostitelky čekali možná trochu víc.

Jak ulovit muže

Marie nad menu přemýšlela a chody zahalila do tajuplného svatebního menu, ke každému pokrmu má nějakou dávnou historku, která se k jídlu váže. Tak třeba předkrm „chlebové pohoštění od chudého ženicha“ je vzpomínkou na chudé studentské časy, kdy se seznámila s manželem, který jí občas z lásky udělal opečený chléb se zeleninou.

Hovínko

Svatební bezmasá zeleninová polévka připomíná italskou minestrone, navíc jsou v ní ale drožďové knedlíčky, na které nedá hostitelka dopustit. Vydatný a tučný je hlavní chod „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“, vepřová roláda s knedlíkem a omáčkou, na kterou prý známí dostali ženicha. „Politá nevěsta“ je variací australského sněhového dortu Pavlova. Každý z pánů dostane nevěstu vlastní a moc si ji užije. Maruška také překvapí slanou bábovkou, což je její originální a zdařilé pojetí úkolu týdne. Přestože se pánové domnívali, že si u zkušené kuchařky pošmáknou o něco luxusněji, je to večer zábavný, pozorná hostitelka svůj úkol zvládne dobře. Zábava je zprvu sice poněkud zmatená, nakonec ale veselá a kolektiv ještě více stmelí.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.