Seriály a filmy

21. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Návrat do Prostřeno! po několika letech a teenager bez zábran. I na to se můžete tento týden těšit v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Ženy budou v přesile, sejdou se u stolu čtyři, muž bude jen jeden.

Ženy budou v přesile, sejdou se u stolu čtyři, muž bude jen jeden. Navíc teenager, takže jeho pozice nebude jednoduchá. Přesto může předvést, co u stolu dokáže. A že toho nebude málo! K plotnám všech tvarů a velikostí se tentokrát postaví ti, kdo v jižních Čechách chtějí ukázat, že mají na vítězství. Co nakonec zvítězí – mládí, nebo zkušenost? A jak si hostitelé poradí s úkolem týdne, kterým je příprava a zakomponování jablek do menu tak, aby nikdo nepoznal, že jde o jídlo navíc? Občas je složitější poradit si s úkolem týdne, který je jednoduchý, než s tím, který vypadá komplikovaně.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Servírka Michaela (32) vaří ráda a rozhodně si myslí, že na vítězství má.

Má ráda řád, pohodu. Vadí jí nepořádek a neslušné chování. Účast v Prostřeno! dostala Michaela jako dárek k svátku od svého partnera. Tak se uvidí, jak velkou radost z něj bude mít. Pokud vyhraje, peníze si uloží na plánovanou svatbu. Michaela se považuje za pravdomluvnou a kamarádskou, ovšem nebudou ji ostatní považovat za taktika u stolu? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Kustodka Květa (58) vaří pro širokou rodinu.

V pořadu se objevuje již podruhé a rozhodně si myslí, že menu, které pravidelně chystá svým blízkým, šanci na výhru má. Přizná se Květa soupeřům, že má se soutěží zkušenost, nebo si svou praxi nechá pro sebe? Přijmou hosté případné přiznání, které je většinou spíš ke škodě věci? Jak se aktivní Květě bude dařit reparát v Prostřeno!, uvidíte už v úterý.

Středa: Student Filip (18) si účastí v pořadu chce vyzkoušet něco nového.

A také přijmout výzvu kamarádů, kteří jej do soutěže přihlásili, protože jsou přesvědčeni, že jejich kamarád je skvělý kuchař. Filip má poměrně jasno – pokud by vyhrál, použil by peníze na dovolenou. Jak se popasuje s úkolem týdne a nebude mu jeho věk na škodu? Rád připravuje jídla, která miluje jeho rodina, takže věří, že s nimi má šanci uspět. Jenže v každé rodině jsou jiné chutě. Započítal tuto odlišnost Filip do své úvahy? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Asistentka Tereza (29) pracuje v neziskové organizaci.

Do pořadu ji přihlásily její kamarádky, protože ona sama neměla odvahu to udělat, i když byl její sen si to vyzkoušet. Pokud by vyhrála, tak by vzala kamarádky do vinného sklípku, přítele by překvapila nějakým společným víkendem a část peněz by dala mamince a babičce, aby si udělaly nějakou radost. Pokud by jí něco zbylo, tak by peníze dala na spoření. Terezka ráda chodí do přírody, vaří, věnuje se svým zálibám. Vaří podle nálady svých strávníků, kterou ale v době, kdy píše jídelníček, samozřejmě nezná. A nezná ani své hosty. Jak se jí tedy celý den podaří a může se těšit na velkou oslavu? Uvidíte už ve čtvrtek!

Pátek: Maminka na mateřské dovolené Magdalena (31) se do soutěže nepřihlásila sama, ale účast se rozhodla přijmout.

Výhru by použila na nákup auta nebo na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připravila malování na záda. A menu sestavila z jídel oblíbených u její rodiny. Společenská Magdalena rozhodně nevzdá svůj boj a bude se snažit dotáhnout svůj večer do vítězného konce. Aby také ne, když očekává výhru. Řídí se heslem: Hlavně klid. Takže se uvidí, jestli to platí i pro Prostřeno! a zda její výkon u stolu bude dost na to, aby si vítězství odnesla nebo k němu alespoň nakročila. Jak to všechno dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.