Největší porce v historii Prostřeno! Klára s panenkou nešetří!

Mladá maminka Klára (25) návštěvu nasytí do krajnosti obří porcí panenky, hosty pobaví a zaujme.

Po včerejšku si hosté budou u Kláry připadat jako v oáze, přestože trochu mrznou: kotel v jejím rekonstruovaném venkovském stavení přestal topit. Hostitelka ale svými přiléhavými žlutými šaty, které korespondují s jejím prostíráním, atmosféru rozzáří. Klára je bezprostřední, nic ze sebe nedělá, na vesnici je prý spokojená, a když na ni padne stereotyp, přihlásí se třeba do Prostřeno! S čím se pokusí o výhru, kterou by si moc přála? Je Klářino meníčko sázka na jistotu?

Porce jako pro slona

Prý zvolila suroviny, které by měly chutnat skoro všem. Takže budou palačinky naslano, které při smažení kuchařku trochu potrápí, nakonec ale vzbudí chuť už tím, jak hezky Klára předkrm naservíruje. Neošizený je čirý hovězí vývar, ten vaří hostitelka poprvé, ale postupuje podle maminčiných rad, i když to možná trochu přepískne s množstvím zeleniny. A pro jistotu polévku táhla už včera deset hodin. Kápne Klára božskou? Co na to Jana? Většina talířů zůstane naštěstí prázdných.

Předpřipravený vývar

Zlatým hřebem středeční večeře je panenka ve slaninovém kabátku. Na rozdíl od včerejška dostane každý porci jak pro dřevorubce a k tomu ještě gratinované brambory. Klára svým hostům opravdu přeje. Vyplatí se jí to? Kdo bude mít zase nejvíc připomínek? Krásně servírovaná je i poslední čokoládová pěna, přestože se poněkud obtížně konzumuje. Michal dezert hodnotí jako zatím nejlepší sladkou tečku týdne. I energická Klára, kterou hosté tipovali na větší adrenalin, zvolí klidnou kreativní zábavu. A na cestu od ní návštěva ještě dostane výslužku – její croissanty z lístkového těsta.

Moc zeleniny

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a bodujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.