Seriály a filmy

20. srpna 2021 05:00

Aneta Gretzová

Střepy v kuchyni a spálené brambory. Největší přehmaty týdne v Prostřeno!

Prostřeno! (1) - upoutávka

Chaos, místo pečení kremace nebo domácí tagliatelle proměněné v nočky. Prostřeno! i v tomto týdnu stojí za to. O čest hostitele a výhru tentokrát bojují tři ženy a dva muži a zdá se, že čím mohutněji se snaží, tím více jejich cestu ke kýženému cíli kříží místy až kuriózní přehmaty.

Projděte si s námi ty největší kulinářské přešlapy tohoto týdne a tipněte si, kdo bude vítězem premiérového týdne Prostřeno!

Pondělí: Lektorka angličtiny Petra (36) nechala přípravu knedlíků na mikrovlnce

Petra se nepovažuje za extrémně výbornou kuchařku, vařit začala více až díky lockdownu a do pořadu se přišla hlavně pobavit. V životě se řídí mottem: „Nepamatujeme si dny, ale momenty.“ Je pravda, že minimálně jeden moment ze svého vaření v Prostřeno! jen tak nezapomene.

Petřini hosté byli v očekávání, zdali se od milé hostitelky dočkají knedlíku houskového, kynutého nebo karlovarského. Petra ale všem vytřela zrak. Když u stolu prozradila, že zvolila knedlík mikrovlnný, všem málem vypadly příbory z rukou.

Podívejte se, jak hostům (ne)chutná:

Úterý: Organizátorovi cateringu Michalovi (23) se sabrage vymkla z rukou

Michal se v životě se řídí mottem: „Nikdy nelituj toho, co jsi udělal, protože jsi to v té době tak chtěl.“ Je otázkou, jestli sabrage (technika otvírání láhve šampaňského šavlí, pozn. redakce) opravdu měla dopadnout záplavou střepů po celém bytě. Přinesou mu nakonec střepy štěstí?

Vaření a gastronomie jsou Michalovou velkou zálibou. Menu se mu vydařilo a ani na bodování hostů si nemůže stěžovat.

Podívejte se, jak NIKDY neotvírat šampaňské:

Středa: Z Petrových (24) domácích tagliatelle se staly nočky

To další soutěžící se rozhodl, že vsadí na přípravu domácích těstovin. Sympaťákovi Petrovi se během ní povede vše na jedničku, jen jejich uvaření tentokrát nevyšlo. Z krásných těstovin jsou rozpadlé kousky.

Ani Petr nepodlehl panice. Sám o sobě tvrdí, že rád přijímá výzvy a překonává své vlastní hranice, což obratně předvedl i ve své kuchyni. Pravda je, že tento nezdar se mu podařilo překonat směle a hosté si pochutnali. Bodování dopadlo dobře stejně jako u Michala.

Podívejte se, jakou podobu získlay Petrovy domácí tagliatelle po uvaření. Nechtělo by se vám z takového výsledku plakat?

Čtvrtek: Vaření řidičky kamionu Marcely (25) byl jeden velký zmatek

Ve svém povolání musí mít Marcela chladnou hlavu. Řídit kamion skutečně nemůže každý, natož zmatkář. Kde se ale její pevné nervy a soustředění zapomněly ve čtvrtek?

Marcelino menu nevypadalo vůbec špatně, bylo docela ambiciózní. Domácí kuchařky se však během přípravy jídla pro soupeře zmocnil naprostý chaos.

Spálila brambory při vaření, pečení krutonů se zvrhlo v kremaci. Smutnou podívanou nezachránily ani lusky, které Marcela zapomněla uvařit. Na závěr však přišel přehmat přímo osudný – olízla lžičku od česneku, o kterém si myslela, že je to smetanová omáčka. Chuťové buňky Marcely zasáhla smrtelná rána!

Podívejte se, jak Marcela ztratila chuť:

Pátek: Maminka na mateřské dovolené Jana (34) přivítá hosty v moderně zařízeném domě

Budou zmatky a neúspěchy pronásledovat i páteční hostitelku Janu, maminku na mateřské dovolené? Sama o sobě tvrdí, že je spolehlivá, veselá, společenská a má smysl pro humor. Prý je také tvořivá, zvídavá, netrpělivá a někdy urýpaná a puntičkářská. K vaření má Jana velmi kladný vztah. Stejně jako k jeho konzumaci. Největší radost jí dělá, když jídlo jejímu okolí chutná. Uvidíme, jak se janě povede. Zdá se, že tato žena se ničeho nebojí a sází na moderní kuchyni. Pochutnají si hosté na hovězím masíčku, mrkvovém dezertu a vývaru? Řešit se budou otázky, jako komu patří vařečka do ruky, jestli kuchyni mají vládnout ženy nebo muži apod. Pěkně vypečená témata.

Tipněte si, kdo ze soutěžících zvítězí, a těšte se na páteční Prostřeno! kde bude vše odhaleno. O soutěžících se toho ještě hodně dozvíte!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě.

VIDEO, FOTO ZDROJ: FTV PRIMA

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.