Seriály a filmy

5. března 2015 18:30

Gabriela Gabrielová

Prostřeno! Nemá bordel v kuchyni? No toto! Vaří příliš jednoduše, shodli se konzumenti

Michal se v pátek Štěpánce pomstí za kritiku jeho jídla. Nicméně hostitelka jeho kritiku ustojí s dobrou náladou. Kdo bude tedy nakonec vítězem týdne?

Pátek: Štěpánka (42) zažije v pátek pěknou odplatu

Před poslední večeří panovalo pořádné napětí. Všem bylo jasné, že Štěpánce to u Michala jen tak neprojde. A tak se také stalo. Štěpánka připravila italské menu tak trochu po česku a Michal na něm nenechal nit suchou. U stolu došlo i na tradiční páteční vyříkávání, nejvíce slyšet bylo Michala. A všem bylo podezřelé, jaký pořádek Štěpánka v kuchyni má. Nebylo to menu moc jednoduché? Nikola se také hostům pochlubila fotkou nádobí ve vaně, které ještě po svém hostitelském večeru neumyla. Takže nemyla ani sebe, domysleli si hosté.

Ona nemá bordel v kuchyni?

A je tu hádka:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.