Prostřeno! Neuvěříte, co udělá vítěz s výhrou!

Zámečník Josef (58), nadšený rybář a otec čtyř dcer, má podobné menu jako Vláďa, vede si však mnohem lépe.

REPRÍZA „Jsem soutěživý, mám ambice, ale zároveň jsem obětavý a rád lidem pomáhám,“ říká o sobě poslední účastník ze Štemberka. Josef má hodně rozvětvenou rodinu, dnes ale žije se ženou v bytě s dost malou kuchyní, kde se občas střídají, spolu se tam nevejdou. Za domem je ale zahrada, kde hostitel pěstuje všechno možné a chová králíky. Nejlépe je mu na rybách, má rád klid a pohodu. Letitý abstinent působí celý týden střízlivým dojmem, je to kliďas, tak tomu bude i během poslední večeře. Racionální je menu, kde využije beze zbytku kuře. Maso vykostí, ze skeletu a vlastní bio zeleniny uvaří dobrý vývar, který se dokonce obejde i bez masoxu, zato jsou v něm dobré a prý vlastnoručně vyrobené nudle. A když pozorujeme nejstaršího hostitele při práci, nemáme důvod mu nevěřit.

Dva druhy nudlí

Šikovně si počíná při výrobě výborné kuřecí rolády nebo kakaové rolády sladké, která se mu na rozdíl od včerejšího Vláďova fiaska povede na jedničku. Snad jen výběr předkrmu vzbudí otázky. Hosté jsou zaražení a Jirka si myslí, že je to snad špatný vtip. Jenže Pepova míchaná vajíčka jsou obohacená domácí klobáskou vlastní výroby a k tomu podává chlebík z domácí pekárny. Komu vadí, že je z kupované směsi? Jirkovi! A co ještě vadí nejen jemu, ale svorně pánům všem? To, že je při bowlingu porazí právě žena! Kuželky vyhraje Zuzana! A nakonec zírají úplně všichni, včetně Zuzky. Takové finále totiž v Prostřeno! ještě nebylo. Tady opravdu platí, že konec dobrý, všechno dobré… Závěr olomouckého týdne bude jedno velké překvapení.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.