Prostřeno! Neuvěříte, kolik Míla dříve vážila!

Kolik vážila hostitelka - Prostřeno!

Miluše (39) miluje sport a zdravou stravu, protože se jí podařilo shodit hned několik konfekčních velikostí.

Paní Miluše byla v pátek docela nervózní a během svého večera uronila dokonce několik slz. Co poslední hostitelku tak rozlítostnilo? Byl to Luboš, který zkritizoval její polévku z červené čočky, kam kuchařka přidala kari. Jistě se do polévky indického střihu hodí, jenže Luboš a také Richard kari nesnášejí. Luboš si to nenechá pro sebe, ovšem Miluše se po celý týden Luboše i s jeho úlety zastávala, a proto se jí to docela dotklo. Ještě předtím milovnice zdravé a nízkokalorické stravy zaboduje se svým důvtipně naservírovaným předkrmem z grilované mozzarelly s rajčaty a parmskou šunkou s dipem, ke kterému vyučená pekařka upeče domácí celozrnné houstičky.

Bujón podruhé

S hlavním chodem si hostitelka dá hodně práce, ale kuřecí prsíčka v jogurtové marinádě s rajčaty a paprikou chutnají všem spíš jako obyčejné lečo, pokrmu chyběla dobrá omáčka, která by jídlo lépe spojila a lépe by se hodila i k povedeným bramborovým nokům s petrželkou. Co ale není vůbec dietní, to jsou závěrečné nepečené mléčné řezy s pudinkem, do kterých hostitelka dala celou kostku másla, smetanu a hořkou čokoládu. Ani na úkol týdne Miluše při vší té práci nezapomněla, má prostě sportovního ducha a vůli, takže nakonec byl Luboš jediný, kdo se na svůj pohár vykašlal. Při zábavě s jídelními hůlkami bylo třeba prokázat trpělivost, té se ale Středočechům, zvědavým už hlavně na to, kdo ve finále najde pod poklicemi hlavní výhru 60 000 korun, pochopitelně poněkud nedostávalo.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Míle bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!