Prostřeno! Neuvěřitelné! "Kačena" si stále myslí, že by mohla vyhrát!

REPRÍZA Finále patří pětinásobné matce a milovnici koní Jarmile (54), kterou mnozí tipují na favoritku.

Poprvé se jede na venkov, poprvé do domečku a určitě poprvé za koněm, kvůli němuž se měli soutěžící z Ústecka sportovně obléknout. Zkušená hospodyně se pustí hned do tří druhů těsta, jedno bude na bagetku pro úkol týdne, druhé na knedlíky ke svíčkové a třetí na domácí rohlíčky k prvnímu chodu – fazolkám v župánku (ze slaniny). Z Jarmilčina opět těžkého menu se vymyká dršťková polévka ze zdravé hlívy ústřičné, u stolu se však moc milovníků hub nesešlo.

V neděli bude David vařit Romské jídlo

„Péřové dortíčky“ by měly být nadýchané a všichni doufají, že takové budou po včerejšku i knedlíky ke svíčkové pečeni. Hostitelka správně tuší, že všem se do chuti netrefí: „Už se těším na ty obličeje,“ prorokuje s úsměvem, když čistí v kuchyni hlívu. Snad se kverulant David nebude muset Jarmile omlouvat podruhé. I když je paní Jarmila vyvařená kuchařka, má opravdu plné ruce práce a ani jí se smůla nevyhne.

Jarmilka naservíruje lehce syrové těsto

K chybě při pečení moučníku se bez mučení přizná. A přestože je pro někoho chuť její svíčkové málo sladká, hostitelka je nakonec spokojená. Jarmila a její dcery milují koně, kdo se bude bát usednout do sedla? Ocení soupeři Jarmilin charakter a její domácí kuchyni nejvyšším počtem bodů?

A jak nakonec uspěje Káča se svojí taktikou? Ona si stále myslí, že možná vyhraje… Dívejte se v pátek 19. ledna od 17.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.