Nikol v Prostřeno! naservíruje pokrmy, díky kterým zhubla 40 kilo

Nikol (22) je cílevědomá slečna, která ví, co chce, a hlavně co už nechce. Podařilo se jí zhubnout čtyřicet kilogramů…

REPRÍZA Mladá brunetka Nikol pracuje v zábavním parku a bydlí v Hradci Králové ve sdíleném bytě s kamarádkami. Během středoškolského studia prý vážila až přes sto kil a tehdy se rozhodla výrazně zhubnout. Něco se v ní zlomilo a ona si řekla, že takhle už nemíní pokračovat. Začala se zdravě stravovat a výrazně shodila, na důkaz svým hostům ukáže fotku se starými džínami, kam by se dnes vešla tak čtyřikrát. Jaký recept na vyváženou a odlehčenou stravu má Nikol? Ráda připravuje zdravá, jednoduchá a nutričně vyvážená jídla ze sezonních surovin.

Podívejte se, jak Nikča vypadala, než zhubla:

Její menu bude sice vegetariánské, ale kromě hovězího má maso ráda, upřednostňuje však maso nebo vejce od farmáře či z malochovů. Původ surovin jí rozhodně není lhostejný, proto volí spíš domácí potraviny, také jí hodně zeleniny, ovoce a chutnají jí zdravé tuky ve formě ořechů. Sváťa by si maso dal, dokáže mu Nikol nahradit bílkoviny z rostlinných zdrojů? Podávat bude vlastní semínkový chléb se dvěma druhy pomazánek – rostlinnou i tvarohovou s česnekem, dále dýňovou polévku s kokosovým mlékem, lilek zapečený s čočkou a farmářským sýrem a mrkvový dort. A i když Svatopluk luštěniny opravdu nevyhledává, ostatním hlavní chod u Nikol chutná.

Poslechněte si hostitelčin příběh:

Nikol je hostitelka příjemná, i když na šéfovou zábavního parku by mohla být ještě o chlup zábavnější. U stolu se hodně mluví o jídle, ale není divu, když je tentokrát ještě víc než jindy hlavním tématem týdne. Správná výživa hraje prim a jedna zajímavá rostlinka s terapeutickými účinky se stane i předmětem zábavy.

Dívejte se od 17.40 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.