Seriály a filmy

19. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Nikola nerozezná zmrzlinu od šlehačky! Jak asi pak dopadne její večer?

Číšník a kuchař Radek (22) své hosty dobře pohostí i pobaví, tečou mu při tom ale nervy.

„Klepu se, potím se, nervy pracují neskutečným způsobem,“ přiznává o svém rozpoložení během přípravy večeře druhý hostitel Radek, který o sobě uvádí, že je poněkud prudší povahy. Hosty ale přivítá v příjemném, opravdu slavnostním prostředí se stromkem v tradičních barvách. A přestože je Radek číšník, občas zapomene hostům dolít pití, jak je nesvůj. Jako překvapení si pro návštěvu připravil stírací losy a sváteční menu s kachnou, bramborovým knedlíkem a zelným salátem.

Nikola nemá čich

Netradičně připravené červené zelí je asi nejslabším bodem jinak chutné večeře. Který vývar je lepší, ten dnešní, nebo pondělní? Radkova polévka je chuťově výraznější, i když nudličky ani knedlíčky nejsou domácí, jak na sebe hostitel s úsměvem práskne. To vadí Nikole, která si pak v palačinkovém dezertu s ovocem splete zmrzlinu se šlehačkou, což zase pro změnu pobaví hostitele. Už se moc těší na Nikolin večírek… Na zmrzlinu nakonec hostitel úplně zapomene, stejně jako na úkol týdne – slíbený vaječný koňak, přesto se dost čeká. A zábava? Podle Jany prý dobrá šaškárna, zdokumentovaná dokonce fotografkou. Vyprávět se budou vánoční příběhy, ale ani tentokrát se večer neobejde bez drobných katastrof. Vypění Michael? Nahnutě to bude vypadat s vánočním stromečkem, který se nejenom nahne, ale také spadne. A zase u toho bude Michael…

Někdo snědl zmrzlinu!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.