Obora místo ledničky? Už tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Ke sporáku se postaví dva muži a tři ženy. A všichni budou chtít dokázat, že na vítězství mají.

Jak se jim při vaření povede a dojde na nějaké chyby? Komu se podaří vyhrát tentokrát? Jak se kdo popere s úkolem týdne, kterým je zakomponování těstovin do menu tak, aby nikdo neodhalil, že se jedná o pokrm navíc? A kdo si ho jako první všimne? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Maminka na mateřské dovolené Zdeňka (22) se rozhodla zatočit s poporodními kilogramy.

Věnuje se cvičení, přemýšlí nad skladbou jídelníčku a bude se snažit svými fitness recepty zaujmout i své spolustolovníky. Pro inspiraci si dokonce dojde k televiznímu guru Láďovi Hruškovi. Ovšem podaří se jí to, nebo ji naopak budou její spoluhráči podezírat z toho, že taktizuje? A kdo si s kým padne do oka? Zdeňka se rozhodla do pořadu přihlásit sama, aby se zdokonalila ve svém kuchařském umění. Povede se jí svým zdravým menu zaujmout také hosty? A kolik bodů jí po zásluze nadělí? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Konzultantka Petra (40) se rozhodne přijmout výzvu a Prostřeno! si užít.

Je rozvedená, žije už jen s malou dcerou, ale i pro ně dvě se snaží vařit skvělá jídla. Jak se na její menu budou dívat její hosté a kdo bude přípravou dobrot u Petry přímo oslněn? Neprobleskuje nám u stolu náznak lásky? Pokud by Petra vyhrála, investovala by do opravy bytu. Podaří se jí to, nebo bude dál bydlet ve starém? Kdo se začne u jejího stolu chovat jako taktik? A je tomu opravdu tak? Jako zábavu si pro své hosty připraví hru Čelovka. Podaří se jí vyhrát? Sledujte už v úterý!

Středa: Výtvarník Jiří (65) se rozhodne přijmout výzvu vnuka a uvařit před kamerami.

Jako společenský člověk nemá s přítomností kamer problém, vypadá to ale, že mu stále více na nervy leze Zdeňka. Jiří tvrdí, že za výhru by si pořídil nové zuby. K vaření má experimentální vztah a rozhodně se u jeho tabule hosté nudit nebudou. Už proto, že Jiří nakonec trochu zazmatkuje… Podaří se mu celou situaci ustát? Nebo posbírá trestné body a na výhru může zapomenout? Nic není rozhodnuto, je teprve středa. Tak se dívejte.

Čtvrtek: Učitel David (29) se věnuje své profesi a sportu.

Nabídku zúčastnit se za školu Prostřeno! přijal hned, protože má rád výzvy a rád se učí něčemu novému. Kdyby vyhrál, peníze by si uložil. Během jeho zábavy se bude experimentovat s jazykolamy a heliem. Jak se mu u plotny povede a bude něco, co pokazí? A začnou se už u stolu objevovat náznaky taktiky? Podaří se Zdeňkovi zaujmout a přesvědčit, že jeho cibulačka je tou, kterou by si měli hosté zamilovat? Nebo to bude velký propadák? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Pátek: Maminka na mateřské dovolené Lucie (38) byla do soutěže přihlášena svým synem. A toho opravdu nesmí zklamat.

Vaří výborně, hosté jsou z jejího výkonu nadšeni. Dokonce se díky její taktice potvrdí, že Zdeňka takovým taktikem není. Nejspíš. O to větší bude překvapení nad pokličkami. Na zvěřinových hodech si Lucčini hosté pochutnají, ovšem najde se někdo, komu některá sousta zhořknou v ústech. Proč a jak své chování hlavní taktik nakonec vysvětlí? Bude Lucce její koncert v kuchyni stačit na výhru, nebo se bude muset spokojit s pouhou účastí ve hře? Hra je v tomto týdnu rozjetá tak, že se nestačíte divit! Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.