Seriály a filmy

8. července 2016 14:20

Omluví se Anna za krev v jídle? Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE již v neděli!

K poslední večeři se sejde středočesko-pražská parta, která letos v únoru zvedla diváky ze židlí. Nejvíce důchodkyně Anna, které se během vaření stala nehoda – řízla se a pokračovala v přípravě jídla. Hostům tedy jídlo ochutila i svou krví.

A ještě k tomu si v pátek odnesla výhru 50 tisíc. Když to její soupeři zjistili, otráveně odešli od stolu a důchodkyni tam s výhrou nechali samotnou. Co se stane, až se znovu všichni setkají tváří v tvář? Omluví se Anna? Na happy end to nevypadá, spíš bude svérázná dáma znovu divákům pít krev. Sledujte letní speciál Prostřeno! – Poslední večeře, v neděli 10. července v 17.35

Na opětovné setkání po dlouhém čekání nakonec Anna dorazí. S sebou si nese i krvavý nápoj Bloody Mary. Ten pro hosty připraví s velkou nechutí a s tou jim ho také odevzdá. Během příchodu zakopne, takže málem nápoj na hosty rovnou hodí. Atmosféra je poněkud ponurá. Hostina se koná u pohřebáka Petra, ale to není důvodem pohřební nálady. Důvodem je přítomnost dvou taktiků Anny a Slováka Petera. Zatímco Peter má alespoň nějaké zbytky svědomí a bude se trochu kát, Anna si stojí pořád za svým – žádná omluva, nic. Ona si přišla do Prostřeno! zahrát o peníze a to je jediné, co ji zajímá. Výhru utratila a na své soupeře si ani nevzpomněla.

Anna by si nechala pro korunu koleno vrtat!

I tentokrát se budou konat reparáty některých chodů z původního menu. Anna dostane za úkol udělat bramborový salát (recept najdete zde), který tolik kritizovala. Slovák Peter, další taktik skupiny, má připravit recept, kterému rovněž hodně vyčítal – salát z červené čočky s grilovaným lososem (recept najdete zde). Jeho výtvor tak bude moct zkritizovat autorka původního receptu Kristýna, jejíž výtvor Petr tolik sepsul.

Tato parta se po natáčení Prostřeno! neviděla. A na společné setkání se jim ani moc nechtělo. Vztahy nebyly dobré a nikdo neměl snahu je obnovit. Nejméně se na setkání těšila důchodkyně Anna. Se skupinou o několik generací mladší než je ona si prý nerozumí a nemá co říct. Ostatní si to s ní chtěli vyříkat hlavně kvůli tomu, že jim do jídla dala krev a ani necekla. Anna vše ale ustojí a nikoho se nebojí. Dojde i na lámání chleba a nebude to příjemné. A komu tentokrát ostatní přejí výhru? Bude spravedlivá nebo zase vyhrají taktici?

Prostřeno! – Poslední večeře, v neděli 10. července v 17.35 na Primě.

Podívejte, jaký krvavý nápoj si pro ostatní Anička připravila. Nikdo ho nechtěl!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.