Prostřeno! Ondřej na výzvu shodí plnovous! Poznají ho ještě?

Barmanská show - Prostřeno!

Ondřej (35) uvaří dobrou večeři, předvede špičkovou barmanskou show a shodí vousy.

Takové evropské menu připraví barman Ondřej z Kralup nad Vltavou, který díky své profesi procestoval doslova celý svět. Hosty přivítá v havajské košili – je to suvenýr z cest, nebo spíš pyžamko? Nyní žije už chvíli sám, protože se nedávno rozešel s přítelkyní, která ho do pořadu přihlásila. U svého vaření se docela fyzicky zapotí, ale skoro všechno se mu nakonec povede. Předkrm je taková moderní mezinárodní specialita s marinovanými kachními prsíčky na studeném salátu nevšedních chutí. Pečivo ale není domácí, jak hlásá menu, a Luboš, ač má sám máslo na hlavě, si toho hned všimne a hostitele nachytá. Bageta je koupená a jen rozpečená.

Podvod s bagetou

Řecká polévka je pro většinu velká neznámá, a přestože je v ní i citron, většině chutná. A stejně tak se hostiteli povedou i italská kuřecí prsa na smetaně s žampiony a parmazánem. Šťouchané brambory má Ondřej prý lepší než Luboš, který to sám jen nerad uzná. A hostitel se vytáhne i krásně nazdobeným a výborným úkolem týdne, jako vlastní dezert si naplánoval smaženou zmrzlinu, se kterou si také dost vyhraje. Sladkou tečku s jahodovým pyré podává v prostředí baru, kde předvede barmanskou show a namíchá koktejly. Lubošovi jen vadí, že všechno tak dlouho trvá. Čekalo se mezi jídly, hlavně na kuře, náročná je i příprava zmrzliny, prostě celý večer se mu zdá už moc dlouhý. Šel by radši na kutě? Je to taktika? Ale ostatní to chápou a dobře se baví. I nad hostitelem, který se na výzvu pánů musel doma ještě oholit. Jak to bude Ondrovi bez vousů slušet?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Ondřejovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek